Кадрлар резервына конкурс нәтиҗәләре

2018 елның 4 июле, чәршәмбе

Татарстан Республикасының Архив эше буенча дәүләт комитеты эшләрне башкару һәм оештыру секторы мөдире вазыйфасын биләү өчен кадрлар резервына кертелү өчен игълан ителгән конкурста катнашучылар белән 2018 елның 4 июлендә шәхси әңгәмәләр үткәрелде. Әңгәмә нәтиҗәләре, белемнәре, граждан яисә башка дәүләт хезмәтен башкару һәм  башка эшчәнлекләре турында тәкъдим ителгән документларны бәяләү һәм конкурс процедуралары нигезендә конкурсның җиңүчесе итеп Гайнетдинова Раилә Ринат кызы танылды.

Башка дәгъва итүчеләр Татарстан Республикасының Архив эше буенча дәүләт комитетының кадрлар резервына кертелмәде.

Конкурста катнашкан кешеләрнең документлары гариза нигезендә түбәндәге адрес буенча кайтарыла: Казан шәһәре, Ново-Песочная урамы, 44 нче йорт, каб. 109, хокук һәм кадрлар бүлеге.